BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Targi FIT-EXPO fitness & sport park

Premiery najnowszych urządzeń i sprzętu z branży fitness, znani na całym świecie instruktorzy, dyskusje na temat trendów i innowacji, intensywny trening "na żywo" - tak w skrócie można określić zbliżającą się dziewiątą edycję targów FIT-EXPO fitness & sport park, która w dniach 23-25 mają odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Targi FIT-EXPO to przede wszystkim ogromna dawka nowości produktowych, które zostaną zaprezentowane w przestronnych i nowoczesnych pawilonach targowych. Jeden z pawilonów - 7A został już w 100% zarezerwowany przez czołowych liderów branży fitness. Stoiska pełnić będą funkcję przestrzeni treningowej, testowej, jak również prezentującej szeroką ofertę wystawców. Udział w targach jest więc niepowtarzalną okazją do tego, by osobiście sprawdzić i przetestować urządzenia typu Cardio, sprzęt i akcesoria dedykowane klubom fitness, sprzęt rehabilitacyjny, odżywki dla sportowców, parafarmaceutyki, modę sportową i fitness.

Stałym i bardzo ważnym punktem wzbogacającym część merytoryczną targów jest Kongres FIT-EXPO trendy i innowacje. Po raz trzeci właściciele i menadżerowie klubów fitness, a także trenerzy personalni podejmą dyskusję na temat kondycji branży fitness. Kongres FIT-EXPO trendy i innowacje odbędzie się dzień przed rozpoczęciem imprezy, 22 maja. Uczestnikom Kongresu - właścicielom, menedżerom klubów fitness a także trenerom personalnym zostaną przybliżone efektywne techniki sprzedaży usług dedykowanych dla klienta klasy premium. Jeden z tematów dotyczyć będzie wykorzystania dużego potencjału mediów społecznościowych w działaniach marketingowych. Ważnym punktem programu jest Panel dyskusyjny, który skłoni uczestników Kongresu do wymiany doświadczeń. W drugim dniu odbędą się warsztaty podzielone na następujące bloki tematyczne: Sprzedaż, Obsługa Klienta, Komunikacja i coaching menedżerski, Marketing w praktyce, Social Media.

Podobnie jak w latach ubiegłych, w tym roku, targom FIT-EXPO towarzyszyć będzie Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA. Miłośnicy zdrowego trybu życia pragnący udoskonalić swoje umiejętności wezmą udział w energetycznych i inspirujących warsztatach trwających ponad 100 godziny. Poprowadzi je grupa blisko 70 prezenterów z Polski i za granicy. O randze wydarzenia świadczy też obecność aż 12 renomowanych szkół i akademii fitness, które zaprezentuje swoją ofertę.

Nowością będzie odrębna strefa treningu z TRX, który także w Polsce zyskał już spore grono entuzjastów. Na uczestników czekać będzie ponad 50 stanowisk do ćwiczeń, trzech master instruktorów oraz inni prezenterzy, którzy wspólnie poprowadzą 10 godzin wszechstronnych zajęć. Podczas Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA odbędzie się również wykład połączony z warsztatami poprowadzony przez Polskie Towarzystwo Face Fitness oraz lekcje Masala Bhangra.

źródło i zdjęcie: www.fit.pl

logo footer