BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

W Dziewkach powstawnie boisko wielofunkcyjne

1 kwietnia 2014 r. został przekazany plac budowy dla boiska wielofunkcyjnego w Dziewkach. Obiekt zlokalizowany będzie przy Oddziale Przedszkolnym mieszczącym się w budynku dawnej Szkoły Podstawowej. Wykonawcą inwestycji jest Zakład Usługowo-Budowlany "BUD-REM" Tomasz Skipirzepa z Zawiercia.


W ramach zadania powstanie boisko wielofunkcyjne z drenażem, o wymiarach 20 m x 29 m, z placami do gry w mini piłkę nożną i siatkówkę. Boisko będzie miało nawierzchnię z trawy syntetycznej. Ponadto, zostanie zbudowana kanalizacja odwodnienia, ogrodzenie boiska i oświetlenie. Uzupełnieniem inwestycji będzie zieleń i mała architektura, w tym ławki parkowe i kosze na śmieci.

Wartość robót budowlanych wynosi 182 071,26 zł brutto. Na realizację zadania Gmina planuje uzyskać dofinansowanie z dwóch źródeł, tj. z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 oraz z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Zakończenie robót planuje się do dnia 31 października 2014 r.

źródło i zdjęcie: www.siewierz.pl

logo footer