BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Otwarcie wielofunkcyjnego boiska w Warszkowie

27 czerwca 2014 r. oficjalnie otwarto boisko wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Warszkowie. Koszt całej inwestycji to prawie 400 tys. zł, z czego 191,5 tys. sfinansowana zostanie ze środków Unii Europejskiej.


Wybudowano boisko wielofunkcyjne o wymiarach 44 m x 24 m, pokryte nawierzchnią z trawy syntetycznej. Na płycie wyznaczono boisko do piłki ręcznej i nożnej, 2 boiska do koszykówki, boisko do tenisa ziemnego i boiska do siatkówki.

Boisko ogrodzono, zamontowano piłkochwyty i niezbędny sprzęt sportowy do gry. Wybudowano też chodniki z kostki betonowej, a pozostałe miejsca uzupełniono nawierzchnią z trawy naturalnej.

Wykonawcą prac o wartości prawie ponad 298 tys. zł była spółka Elsik z Lnisk, wybrana w trybie przetargu nieograniczonego na "Budowę boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Warszkowo, gmina Sławno".

Boisko powstało w ramach projektu pn. "Budowa i wyposażenie terenów rekreacyjnych w miejscowościach Warszkowo i Warszkówko w Gminie Sławno", który uzyskał dofinansowanie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 r. W kolejnym etapie jego realizacji powstaną jeszcze siłownie na wolnym powietrzu w Warszkowie i Warszkówku.

źródło i zdjęcie: http://www.gminaslawno.pl

logo footer