BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Letni przegląd traktorków do koszenia

Piękny, zielony i zadbany ogród wymaga zaangażowania. Aeracja, siew, nawożenie czy koszenie to tylko niewielka część czynności, które należy wykonać. Z tego powodu doskonałym rozwiązaniem są urządzenia uniwersalne - traktorki.


Każdy ogród, zwłaszcza ten o znacznej powierzchni wymusza na użytkowniku wiele pracy. Różnorodność czynności jakie musimy wykonać powoduje z kolei, że warto zastanowić się nad urządzeniem wielozadaniowym, które całościowo zadbałoby o nasz trawnik. Takie rozwiązanie gwarantuje oszczędności i pozwala zminimalizować problem przechowywania wielu różnych maszyn. Dlatego warto zastanowić się nad traktorkiem. Nie tylko wydajnie pielęgnuje trawniki, ale również można wykorzystać go do innych prac wokół domu, powiedział Jerzy Banaszczyk, Ekspert firmy Husqvarna.

Więcej niż kosiarka samobieżna

Właściciele większych trawników, często narzekają na długi czas jaki poświęcają na koszenie. Rozwiązaniem tego problemu może być zaopatrzenie się w wielofunkcyjny traktor ogrodowy. Marka Husqvarna w swojej ofercie ma wiele modeli tych urządzeń, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Solidne materiały użyte do ich produkcji pozwalają na pracę w każdych warunkach: błota, nierówności terenu, ujemnej temperatury czy opadów śniegu. Wysoka jakość urządzeń tnących w traktorach zapewnia maksymalną wydajność koszenia trawy na terenach średnio i wielko powierzchniowych. Możliwy jest również wybór sposobu koszenia - wyrzut boczny, zbieranie do kosza lub rozdrabnianie, które ułatwia przemianę trawy w naturalny nawóz. Traktor ogrodowy ma zastosowanie o wiele szersze niż zwykła kosiarka. Dzięki łatwym do zamontowania akcesoriom może on szybko i precyzyjnie wykonać wiele ciężkich prac.

Mnogość zastosowań kosiarek samobieżnych marki Husqvarna jest imponująca. Mogą one służyć użytkownikowi przez cały rok, dzięki zastosowaniu osprzętu takiego jak m.in. przyczepa, lemiesz czy pług wirnikowy do odśnieżania, szczotka, brona czy siewnik. Praca zawodowych ogrodników, właścicieli dużych posesji lub różnego rodzaju przedsiębiorstw staje się lżejsza, szybsza, a przede wszystkim bardziej wydajna, dodał Jerzy Banaszczyk.

Husqvarna CT 126 - dla ogrodowych amatorów

Wydajny traktor o niewielkich rozmiarach, z pojemnikiem na trawę. Przemyślana konstrukcja i ergonomia. Duża zwrotność dzięki kompaktowym rozmiarom. Pojemnik można szybko opróżnić z siedzenia kierowcy.

Husqvarna LT 154 - bardziej profesjonalnie

Traktor ogrodowy z bocznym wyrzutem trawy - pomysłowa konstrukcja i ergonomia. Wskaźnik stanu akumulatora z gniazdem ładowarki. Mocny silnik Briggs & Stratton Intek. Wygodny i niezawodny traktor z ręczną skrzynią biegów.

Husqvarna CTH 224T - wielofunkcyjna maszyna do każdego ogrodu

Bardzo wydajny traktor z pojemnikiem na trawę, do ciężkich prac w dużych ogrodach. Wyposażony w wysokosprawny dwucylindrowy silnik Kawasaki smarowany ciśnieniowo. Wydajne zintegrowane zbieranie skoszonej trawy i wygodne, szybkie opróżnianie kosza. Sterowana za pomocą pedałów hydrostatyczna skrzynia biegów uprzyjemnia jazdę. Możliwość łatwego przełączania pomiędzy zbieraniem a funkcją BioClip (rozdrabnianiem) nie ruszając się z fotela kierowcy.

źródło i zdjęcie: Husqvarna AB

logo footer