BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Łódź podpisała umowę na budowę stadionu!

Łódź oraz firma Mosty Łódź podpisały umowę na zaprojektowanie i wybudowanie stadionu miejskiego przy al. Piłsudskiego. Nowy stadion będzie gotowy najpóźniej na początku 2017 roku, a już pod koniec bieżącego roku powinny się rozpocząć prace rozbiórkowe na obiekcie.


Dokument podpisali prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, prezes Widzewa Sylwester Cacek, dyrektor ZDiT w Łodzi Grzegorz Nita oraz przedstawiciele firmy Mosty-Łódź S.A. - Joanna Skolimowska oraz Waldemar Wyszyński.

Po podpisaniu umowy na budowę nowego stadionu Widzewa, prezydent Hanna Zdanowska podkreśliła, że to realizacja jej obietnicy. Podpisaliśmy umowę na budowę stadionu Widzewa. Myślę, że koniec wieńczy dzieło. Chociaż to jeszcze nie koniec pracy, tylko dopiero kolejny krok. Teraz będą toczyć się takie prace, które dla kibiców będą bardziej namacalne. To najfantastyczniejszy etap całej inwestycji, powiedziała H. Zdanowska.

Dziękuję pani prezydent, a także dyrektorom i urzędnikom za ciężką pracę, która została wykonana w ostatnim czasie. Także kibicom, którzy wspierali nas przy tym projekcie. Zawsze chciałem mieć duży stadion. Będzie mniejszy, ale ważne, że nowoczesny. Oddanie stadionu to będzie kolejna okazja do świętowania. Postaramy się o odpowiednią oprawę tej uroczystości, powiedział prezes Sylwester Cacek.

źródło i zdjęcie: uml.lodz.pl

logo footer