BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Drużyna wspierana przez ISOVER na podium w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej

Drużyna Gwarka Zabrze zajęła III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej rozgrywanym w Costa Brava w Hiszpanii. Młodych piłkarzy wspiera marka ISOVER, która konsekwentnie pomaga rozwijać młode talenty w obszarach sportowych, naukowych i artystycznych.


Zespół młodych pasjonatów piłki nożnej z Klubu Sportowego Gwarek Zabrze (rocznik 2001-2002) odniósł prawdziwy sukces na arenie międzynarodowej. Polacy zajęli trzecie miejsce w międzynarodowym turnieju młodzieżowej piłki nożnej Mediterraneo Summer Cup w hiszpańskiej Costa Brava. Brązowy medal wywalczyli pokonując aż sześć europejskich drużyn, a jeden z zawodników - Szymon Bartosik - został królem strzelców turnieju.

Drużynę z Klubu Gwarka Zabrze wspiera ISOVER - znany producent materiałów izolacyjnych. Nieustannie prowadzimy działania mające na celu wyszukiwanie i wspieranie inicjatyw przyczyniających się do rozwoju pasji zarówno sportowych, naukowych, jak i artystycznych. Jesteśmy ogromnie dumni z sukcesów młodych piłkarzy Gwarka Zabrze. Widok szczęśliwych pasjonatów w koszulkach z logo ISOVER na podium był dla nas wyjątkowo radosny, mówi Olga Mazurek, Menadżer Rozwoju Marki i Wsparcia Sprzedaży ISOVER.

Ze spektakularnych zwycięstw ISOVER cieszył się również wraz z Kamilem Stochem. Marka wspiera polskich skoczków Kamila Stocha i Stefana Hulę. ISOVER kibicuje także pasjonatom na polu naukowym, jako główny sponsor Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych oraz artystycznym - będąc sponsorem corocznej Gliwickiej Gali Młodych Talentów "Zwiastuny".

źródło i zdjęcie: ISOVER

logo footer