BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Nowe boiska szkolne w Andrychowie

Przy Szkole Podstawowej Nr 2 i Gimnazjum Nr 1 w Andrychowie oddano 28 sierpnia br. nowe, tartanowe boiska. Na inwestycję gmina otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki na kwotę ponad 408 tys. złotych.


Przez całą wiosnę i lato trwały prace przy budowie nowych boisk na podwórzu między szkołami. Firma Inżynieryjno-Budowlana INŻBUD za kwotę 1 mln 206 tys. zł wybudowała dwa boiska wielofunkcyjne do siatkówki i koszykówki oraz innych gier zespołowych. Powstała tam także ścianka wspinaczkowa, duża szachownica, stół pingpongowy, atlasy i skocznia do skoku w dal. Teren sportowy ma także wygodny dojazd i oświetlenie.

Na budowę nowych boisk szkolnych w Andrychowie gmina otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki na kwotę ponad 408 tys. złotych czyli 1/3 ogólnej sumy. Razem z największą halą sportową w gminie nowe obiekty będą tworzyć świetny kompleks sportowy dla młodzieży z andrychowskich szkół. Obok jest już ukończony rok temu plac dla najmłodszych "Radosna Szkoła". Popołudniami obiekty te jak zapewniają dyrekcje obu szkół, będą ogólnie dostępne dla wszystkich mieszkańców.

źródło: http://www.andrychow.eu; http://nowiny.andrychow.eu
zdjęcie: http://nowiny.andrychow.eu

logo footer