BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Rozstrzygnięto przetarg na budowę boiska we Włocławku

Budową boiska w Włocławku zajmie się Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Zagospodarowania Terenów Zielonych BUDROX Spółka z o.o. z Gostynina. Na początku października 2014 r. przekazano plac budowy przy ul. Bartnickiej i jeszcze w tym miesiącu ruszy budowa boiska.


Nowe boisko do piłki nożnej będzie miało wymiary 30 x 62 m, i nawierzchnię z trawy syntetycznej trzeciej generacji odpowiadającej wymogom określonym w programie Orlik 2012.

Zostanie również zagospodarowany teren wokół: będą nowe chodniki i placyki przy wejściach na boisko, pojawią się stojaki na rowery i estetyczne siedziska, a pobocze zostanie obsiane trawą. Wykonawca ma 30 dni na wykonanie zadania, które zostanie zrealizowane za kwotę 523.488,00 zł.

Budowa boiska sportowego przy ul. Bartnickiej była propozycją złożoną przez mieszkańców do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego na rok 2014. Budowa boiska zwyciężyła w głosowaniu internautów zdobywając 675 głosów. Warto dodać, że boisko przy ul. Bartnickiej będzie już dwudziestym miejscem rekreacji wybudowanym we Włocławku za prezydentury Andrzeja Pałuckiego.

źródło i zdjęcie: www.wloclawek.pl

logo footer