BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Europejski Kongres Fanów Piłki Nożnej

Ponad 300 amatorów piłki nożnej i delegatów organizacji zrzeszających kibiców z 29 różnych państw weźmie udział w Europejskim Kongresie Fanów Piłki Nożnej. Będą oni reprezentować ponad dwa miliony kibiców z całego kontynentu.

Po wielkim sukcesie pierwszego kongresu, który odbył się w zeszłym roku w Londynie, Football Supporters Association (FSA) już po raz drugi organizuje Europejski Kongres Fanów Piłki Nożnej. Tym razem kibice z całej Europy w dniach 17 - 19 lipca spotkają się w Hamburgu.

Podczas kongresu odbędą się warsztaty dotyczące m.in. rozpoznawania i strategicznego planowania inicjatyw kibiców, bezpieczeństwa w piłce nożnej oraz praw niepełnosprawnych fanów.

W trakcie tego wydarzenia odbędą się także pierwsze wybory Komitetu, głównego organu niezależnej sieci europejskich fanów piłki nożnej, której członkowie reprezentują interesy kibiców z Europy wobec UEFA oraz innych organizacji.

UEFA zdecydowanie popiera to wydarzenie i niezależny charakter organizacji.

"Wszyscy członkowie komitetu organizacyjnego kongresu w Hamburgu oczekują na spotkanie z fanami piłki nożnej z całej Europy i są bardzo zadowoleni, że w tym roku liczba uczestników tego wydarzenia znacznie wzrosła w stosunku do poprzedniego kongresu, który odbył się w 2008 r. w Londynie" - mówi Daniela Wurbs, koordynator FSI. "To potwierdza fakt, że kibice piłki nożnej nie chcą być biernymi konsumentami, ale chcą brać aktywny udział w grze, spotykać się ze sobą, chcą aby ich interesy były dobrze reprezentowane na terenie całej Europy" - dodaje Wurbs.

Więcej informacji na temat Europejskiego Kongresu Fanów Piłki Nożnej: footballsupportersinternational.com

Źródło: PL.2012
Fot. FSI

logo footer