BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Będą nowe boiska w Smęgorzowie

5 listopada 2014 r. Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej - Stanisław Początek podpisał umowę o przyznanie pomocy w ramach działania "Odnowa i rozwój wsi" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 dla operacji pn.: "Modernizacja boisk sportowych w Smęgorzowie".


Całkowity koszt operacji polegającej na budowie kompleksu sportowego jest oszacowany na 530 187,81 zł z czego dofinansowanie w ramach działania "Odnowa i rozwój wsi" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich wynosi: 323 285,00 zł.

Zakres robót dla operacji: "Modernizacja boisk sportowych w Smęgorzowie" obejmuje:

  • Modernizację dwóch boisk sportowych o nawierzchni gruntowej do gry w piłkę ręczną o wymiarach 22 x 45 m i koszykówkę o wymiarach 16 x 29 m przy wykorzystaniu nawierzchni syntetycznej (poliuretan)
  • Wykonanie piłkochwytów i ogrodzenie terenu,
  • Urządzenie terenów zielonych,
  • Zagospodarowanie terenu,
  • Budowa dojść i dojazdów,
  • Wyposażenie kompleksu.

Prace budowlane w związku z modernizacją boisk sportowych w Smęgorzowie ruszą na wiosnę 2015 roku i zostaną zrealizowane do 30 czerwca 2015 r. Umożliwi to korzystanie z nowo powstałych obiektów sportowych już w okresie letnio - wakacyjnym 2015 roku oraz przyczyni się wzrostu atrakcyjności miejscowości i poprawę jakości życia w Smęgorzowie.

źródło i zdjęcie: http://www.dabrowatar.pl/

logo footer