BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Dwie nowe siłownie plenerowe w Krasiejowie i Szczedrzyku

W gminie Ozimek zrealizowano projekt "Utworzenie siłowni plenerowych w Szczedrzyku i Krasiejowie oraz placu zabaw w Krasiejowie". W Szczedrzyku istniejący plac zabaw został doposażony w modułowe urządzenia siłowe, natomiast w Krasiejowie powstał kompleks rekreacyjno-sportowy w postaci placu zabaw dla dzieci oraz urządzeń siłowych, przeznaczonych do ćwiczeń dla młodzieży i osób dorosłych.


Siłownie zewnętrzne są atrakcyjną, coraz bardziej popularną formą aktywności ruchowej. Przyrządy do ćwiczeń są łatwe w samodzielnej obsłudze, odpowiednio dobrane zestawy urządzeń służą do ćwiczenia niemal wszystkich grup mięśni, m.in.: rąk, nóg, brzucha, pleców i klatki piersiowej.

Urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu to doskonałe uzupełnienie placu zabaw. Dzięki temu nie tylko najmłodsi, ale także ich rodzice i dziadkowie zadbają o kondycję fizyczną i spędzą aktywnie wolny czas. Tym sposobem kolejne miejsca staną się chętnie odwiedzaną przez użytkowników w każdym wieku, atrakcyjną, ogólnodostępną i bezpieczną przestrzenią dla lokalnej społeczności.

źródło i zdjęcie: www.ozimek.pl

logo footer