BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

DRUTEX partnerem Plebiscytu "Sportowiec Roku"

Firma DRUTEX została partnerem 80. Plebiscytu "Przeglądu Sportowego" o tytuł Sportowca Roku. Patronat honorowy nad tegoroczną edycją objął prezydent Polski - Bronisław Komorowski.


DRUTEX od lat aktywnie angażuje się w promowanie polskiego sportu. Firma od ponad 11 lat związana jest z lokalną drużyną piłkarską DRUTEX-Bytovia Bytów, a od kilku miesięcy współpracuje ze światowymi gwiazdami futbolu - mistrzowskim trio: Andreą Pirlo, Philippem Lahmem oraz Jakubem Błaszczykowskim. Wyrazem zaangażowania firmy w działania mające na celu propagowanie sportu i idei fair-play jest również udział DRUTEX-u w licznych wydarzeniach sportowych w Polsce i za granicą.

Rok 2015 DRUTEX rozpocznie ponownie w duchu sportowej rywalizacji, jako że firma została oficjalnym partnerem jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce, czyli Plebiscytu "Sportowiec Roku".

Plebiscyt "Przeglądu Sportowego" jest drugim najstarszym, tego typu konkursem na świecie, w którym wyróżnia się najlepszych sportowców minionego roku. W 1926 roku, z inicjatywy Kazimierza Wierzyńskiego, ówczesnego redaktora naczelnego "Przeglądu Sportowego", postanowiono, aby w plebiscycie czytelniczym wybierać corocznie Dziesięciu Najlepszych Sportowców Polski, z których pierwszy zyskiwał miano Sportowca Roku. Tradycja imprezy zachowała się do dziś i już po raz osiemdziesiąty Polacy będą mogli wybrać swoich faworytów.

W gronie nominowanych znajdują się przedstawiciele różnych dyscyplin sportu - począwszy od piłki nożnej, przez lekką atletykę, tenis czy kolarstwo i narciarstwo.

Sport od lat łączy ludzi budząc emocje, radość, dając szansę na wspólne świętowanie sukcesów. Polscy sportowcy są podziwiani na całym świecie. Zdobywają nagrody, złote medale, najwyższe sportowe wyróżnienia. To ambasadorowie naszego kraju, bo rozsławiają Polskę na całym świecie, a dla nas Polaków są powodem do dumy narodowej. DRUTEX od zawsze wspiera to, co ważne. Inwestuje w wielkich ludzi i wyjątkowe inicjatywy. Nasze zaangażowanie w tegoroczny Plebiscyt "Sportowiec Roku" potwierdza słuszność tej tezy, bo partnerujemy przedsięwzięciu, którego celem jest nagradzanie i podziękowanie tym, którym kibicujemy na co dzień. Tym, z których na co dzień jesteśmy dumni, mówi Adam Leik, dyrektor ds. marketingu DRUTEX S.A.

Uroczysta Gala Mistrzów Sportu i podsumowanie Plebiscytu odbędzie się 10 stycznia 2015 roku i tradycyjnie będzie transmitowana przez TVP w programie 1.

źródło i zdjęcie: DRUTEX

logo footer