BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Häfele wyposaży hotele Hilton

Firma Häfele została rekomendowanym partnerem sieci hoteli Hilton. Udział w programie Hilton’s Suppliers’ Connection świadczy o najwyższej jakości okuć meblowych i budowlanych, produkowanych i dystrybuowanych przez niemiecką firmę.


Häfele, renomowany producent i dystrybutor okuć meblowych, budowlanych i oświetlenia LED, dołączył do programu Hilton’s Suppliers’ Connection. W ten sposób firma stała się rekomendowanym partnerem najbardziej prestiżowej sieci hoteli na świecie.

To potwierdza uznanie, jakim produkty Häfele od wielu lat cieszą się w kilkudziesięciu krajach świata. Bycie dostawcą rozwiązań meblowych i budowlanych dla hoteli Hilton, wymaga spełnienia najwyższych standardów jakości oraz funkcjonalności i serwisu, a my jesteśmy w stanie je zaoferować, mówi Magdalena Dymek, marketing manager w firmie Häfele Polska.

Hilton’s Suppliers’ Connection to specjalna platforma, dzięki której zarządcy, menedżerowie i pracownicy hoteli Hilton mogą wybierać produkty i firmy rekomendowane w procesie budowy, renowacji oraz utrzymania obiektów hotelowych. Są one podzielone na konkretne grupy i podgrupy. Firma Häfele została zakwalifikowana jako rekomendowany dostawca akcesoriów drzwiowych - w tym systemów drzwi przesuwnych oraz innych rozwiązań.

Trwają prace nad poszerzeniem oferty, jaką Häfele może zaproponować obiektom Hiltona. Chcemy w ten sposób dotrzeć do jak największej liczby zarządców oraz osób odpowiedzialnych za dobór akcesoriów stosowanych w hotelach, dodaje Magdalena Dymek.

Z nowoczesnych rozwiązań Häfele korzysta już wiele innych obiektów hotelowych, rekreacyjnych i wypoczynkowych. W Polsce elektroniczne systemy kontroli dostępu Dialock produkcji Häfele, zostały zastosowane między innymi w sieci hoteli PURO czy kompleksie Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej.

źródło i zdjęcie: Häfele

logo footer