BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Nowy sponsor Stadionu Wrocław

Globalny operator komórkowy Lycamobile z siedzibą w Londynie został nowym sponsorem Stadionu Wrocław. Firma będzie m.in. tytularnym sponsorem lodowiska, które już działa przy piłkarskiej arenie.


Reklama Lycamobile będzie także obecna podczas innych imprez na Stadionie Wrocław oraz podczas meczów Śląska Wrocław.

Cieszymy się, że tak renomowana firma zdecydowała się zainwestować w Stadion Wrocław. To potwierdza, że jesteśmy wiarygodnym partnerem. To również efekt rozwoju obiektu i działań, które sprawiają, że Stadion Wrocław żyje dziś każdego dnia, mówi dyrektor ds. marketingu i PR Stadionu Wrocław Adam Burak.

Lycamobile dołącza więc do grona najważniejszych partnerów Stadionu Wrocław, wśród których jest już m.in. Coca-Cola oraz Tyskie.

Lycamobile to prężnie działający na polskim rynku operator komórkowy, który dostarcza tanie rozmowy międzynarodowe i krajowe, SMS oraz Internet. Firma swoją markę na rynek międzynarodowy wprowadziła w 2006 r. i od tego czasu gwałtownie się rozrasta.

Obecnie może pochwalić się ponad 30 milionami klientów w 17 krajach (Wielkiej Brytanii, Holandii, Portugalii, Belgii, Szwajcarii, Danii, Norwegii, Szwecji, Włoszech, Hiszpanii, Australii, Francji, Niemczech, Austria, Polsce, Irlandii i Stanach Zjednoczonych). W najbliższym czasie Lycamobile planuje wejście na kolejne rynki.

źródło i zdjęcie: www.wroclaw.pl

logo footer