BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Jest projekt dobudowy sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Siewierzu

W grudniu 2014 r. firma "Primtech" Szymon Kita z Tarnowskich Gór przekazała komplet dokumentacji projektowej oraz ostateczne pozwolenie na dobudowę sali gimnastycznej wraz z łącznikiem przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Siewierzu.


W wyniku trwających prawie pół roku od podpisania umowy prac projektowych, zaprojektowano obiekt składający się z dwóch połączonych ze sobą brył w kształcie litery "T". Główną część stanowi sala gimnastyczna, której parametry wynikają z wielkości boisk sportowych do gry w koszykówkę, siatkówkę, piłki nożnej, ręcznej i do gry w tenisa.

Drugą częścią jest łącznik pomiędzy salą gimnastyczną, a istniejącą szkołą, w którym zaprojektowano zaplecze szatniowo-sanitarne oraz dwie sale lekcyjne. Oba obiekty przykryte będą dachami łukowymi oraz zostaną wyposażone w instalacje: wodno-kanalizacyjną, c.o., gazową, elektryczną, wentylacji mechanicznej oraz odgromową i teletechniczną.

Zmieni się także wygląd terenu przyszkolnego. Obok szkoły zaprojektowano boisko wielofunkcyjne, bieżnię oraz parking z drogą dojazdową. Koszt opracowania kompletnej dokumentacji projektowej dobudowy sali gimnastycznej z łącznikiem oraz budowy boiska wielofunkcyjnego wyniósł łącznie 44 998 zł. Gmina Siewierz planuje na podstawie przekazanej dokumentacji projektowej realizację omawianej inwestycji w latach 2015-2016.

źródło i zdjęcie: www.siewierz.pl

logo footer