BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Remont kompleksu sportowego w Ostrołęce

Trwa remont kapitalny kompleksu sportowego przy ulicy Partyzantów 3, zarządzanego przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.


Głównym wykonawcą zadania jest Zakład Ogólnobudowlany Tadeusz Jastrzębski z Ostrołęki.

Obecnie dobiega końca wymiana instalacji elektrycznej. Rozpoczęła się też wymiana instalacji centralnego ogrzewania. Wcześniej naprawiono dach hali i zainstalowano nowe okna, wymieniane są także wszystkie futryny drzwiowe. W ramach kapitalnego remontu kompleksu sportowego wyremontowane będą szatnie i natryski oraz pomieszczenia sanitarne i biurowe.

Jednak, to co najważniejsze z punktu widzenia sportowców, to kapitalny remont parkietu hali głównej wraz z wymianą starych, drewnianych trybun na plastikowe, ergonomiczne siedziska. Prace te zaplanowano pod koniec pierwszego kwartału bieżącego roku. Hala zostanie także wyposażona w nowoczesne urządzenia i sprzęt sportowy. Będzie to, między innymi, tablica elektroniczna wyników, system nagłośnieniowy oraz drabinki gimnastyczne, profesjonalne tablice do koszykówki, a także nowe bramki do piłki ręcznej.

Obiekt zyska także nowe ogrodzenie od strony ulicy Partyzantów, a na trybunach boiska piłkarskiego zainstalowanych będzie ponad 300 nowych fotelików. Rozbudowany będzie także piłkochwyt od strony hali, a teren przylegający bezpośrednio do budynku zostanie utwardzony i wyłożony polbrukiem. W planach jest także założenie monitoringu wizyjnego całego kompleksu.

Wszystkie prace remontowe na terenie kompleksu sportowego zaplanowane zostały tak, aby były jak najmniej uciążliwe dla osób na co dzień korzystających z hali. Całkowity koszt remontu kompleksu sportowego przy ulicy Partyzantów to blisko 1,5 miliona złotych. Połowę tej kwoty zabezpiecza Ministerstwo Sportu i Turystyki. Planowany termin zakończenia wszystkich prac remontowych to 31 lipca 2015 roku.

źródło i zdjęcie: www.ostroleka.pl

logo footer