BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Trwa budowa hali widowiskowo-sportowej w Jarnołtowie

Hala widowiskowo-sportowa w Jarnołtowie nabiera ostatecznych kształtów architektonicznych. Zabudowana jest już cała bryła obiektu. Trwają prace murowe w jej wnętrzu oraz zagospodarowywane jest teren wokół hali. Budowane są parkingi i łącznik ze szkołą. Rozpoczęto też roboty instalacyjne.


Prace przebiegają sprawnie i bez utrudnień. Na zakończenie budowy wykonawca ma jeszcze sześć miesięcy. Wydaje się, że najtrudniejsze etapy ma już za sobą. Czekają go teraz roboty wykończeniowe. Czas jest dobry. Temperatura wraz z nadejściem wiosny wzrasta a to sprzyja realizacji takich zadań. Można zatem wierzyć, że harmonogram robót, który przedstawił wykonawca jest realny do utrzymania. Powstaje po boisku wielofunkcyjnym kolejny, piękny i nowoczesny obiekt sportowy dla mieszkańców Jarnołtowa i okolicznych miejscowości.

Hala widowiskowo-sportowa będzie miała wymiary 40 x 15 m. Wyposażona będzie w boiska do gry w piłkę siatkową, ręczną i koszykową. Będzie miała bogate zaplecze socjalne, techniczne i sanitarne oraz widownię na 130 miejsc. Teren wokół hali będzie ładnie zagospodarowany i połączony ze szkołą dodatkowo zaprojektowanym łącznikiem.

Koszt inwestycji po przeprowadzeniu postępowanie przetargowego to blisko 2,8 mln zł. Inwestycja dofinansowana jest kwotą 840 tys. zł, które Burmistrz Otmuchowa pozyskała z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

źródło i zdjęcie: www.otmuchow.pl

logo footer