BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Grodzisk Mazowiecki: Konkurs na koncepcję hali widowiskowo-sportowej wraz z otoczeniem

W sumie 30 tys zł wynosi suma nagród w konkursie na wykonanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej przy ulicy Sportowej w Grodzisku Mazowieckim. Na terenie poprzemysłowym ma powstać hala widowiskowo-sportowa, wieża widokowa z obserwatorium, ma też zostać zagospodarowane na nowo otoczenie obiektu.


Przed projektantami z uprawnieniami budowlanymi nie lada wyzwanie. Ich zadaniem będzie opracowanie koncepcji potężnej hali widowiskowo-sportowej, wieży widokowej z obserwatorium astronomicznym typu "Mini Kopernik", tarasem widokowym i ścianką wspinaczkową oraz łącznika ze Szkołą Podstawową nr 6, znajdującą się nieopodal.

Ponadto trzeba będzie zaproponować modernizację skate parku, a także przewidzieć miejsce na przyszłe lodowisko. Projektanci będą również musieli zaplanować chodniki, drogi dojazdowe oraz tereny zielone z małą architekturą, które wkomponują się w sąsiedztwo osiedla mieszkaniowego, boiska piłkarskiego oraz miejskiego basenu.

Termin składania projektów lub wniosków o dopuszczenie do konkursu mija 27 marca br. o godz. 15.00. Pula nagród w konkursie to 30 tys zł. Najciekawsze rozwiązania i najbardziej funkcjonalne zostaną nagrodzone. Autor, któremu zostanie przyznane I miejsce otrzyma 15 tys zł, II miejsce - 10 tys zł, trzecie - 5 tys zł.

źródło i zdjęcie: www.grodzisk.pl

logo footer