BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Stadion Miejski w Gdyni Super Stadionem 2015!

Stadion Miejski w Gdyni zdobył tytuł Super Stadionu 2015! O najważniejsze miejsce do końca walczyły dwie Trójmiejskie areny piłkarskie. Lepszy okazał się Stadion Miejski w Gdyni. Zdobył on niemal 12 500 głosów!


Plebiscyt na Super Stadion 2015 organizowany był przez portal ekstraklasa.net. O wyborze Super Stadionu nie decydowała jego wielkość czy data jego wybudowania. W plebiscycie liczyła się estetyka, wykonanie i panujący na nim klimat.

Smsowe głosowanie trwało od 23 marca do 12 kwietnia 2015 r. W tym czasie prowadzenie zmieniało się kilkukrotnie, ale to właśnie na Stadion Miejski w Gdyni oddana została niesamowita liczba 12 495 głosów!

Drugie miejsce w plebiscycie przypadło PGE Arenie Gdańsk, która uzyskała niemal tysiąc głosów mniej. Ostatni na podium zameldował się Stadion Miejski w Białymstoku. W tyle zostały obiekty tak znanych piłkarskich ośrodków jak Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Kielce czy Zabrze.

Stadion Miejski w Gdyni to - zdaniem fachowców - jeden z najlepszych obiektów tego typu w Polsce. Potwierdzeniem tego faktu są liczne nagrody oraz raporty PZPN dotyczące organizacji i stanu bezpieczeństwa na stadionach.

źródło i zdjęcie: www.gdynia.pl

logo footer