BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Effector kontynuuje sponsoring siatkówki

Effector kontynuuje współpracę z kieleckim klubem siatkarskim jako partner tytularny. Zawodnicy również w następnym sezonie będą występować pod szyldem świętokrzyskiego przetwórcy aluminium. Firma wspiera kieleckich siatkarzy nieprzerwanie od trzech lat.


W 2015 roku dobiegała końca umowa pomiędzy firmą Effector, a zespołem z Kielc. Prezes klubu Effector Kielce kilka dni temu potwierdził oficjalnie, że porozumienie zostanie przedłużone. Z takiego obrotu sprawy zadowoleni są zawodnicy oraz trener Dariusz Daszkiewicz.

Firma Effector od wielu lat angażuje się w sponsoring sportu. Znacznie wcześniej - w latach 2002-2007 - spółka sponsorowała lekką atletykę (np. klub AZS AWF Kraków).

Od września 2012 r. Effector został sponsorem tytularnym klubu kieleckich siatkarzy EFFECTOR KIELCE, grającego w siatkarskiej ekstraklasie - Pluslidze. W ten sposób producent popularyzuje ideę czynnego uprawiania sportu nie tylko wśród dzieci i młodzieży, ale także dorosłych mieszkańców miasta oraz województwa. Kielecka drużyna w ostatnim sezonie rozgrywek w siatkarskiej ekstraklasie zajęła 12 miejsce. We wcześniejszych latach zawodnicy znaleźli się na 8 miejscu (2013/2014) oraz na 7 pozycji (2012/2013).

EFFECTOR jest jednym z wiodących producentów listew wykończeniowych, który cały proces produkcyjny wykonuje w oparciu o własne zaplecze technologiczne. Oferuje różnorodne warianty wykończenia powierzchni listew aluminiowych, od lakierowania proszkowego począwszy, przez piaskowanie, elektropolerowanie, polerowanie mechaniczne, na szczotkowaniu kończąc. Od lat firma produkuje wyroby wysokiej jakości, świadczy usługi serwisowe, a pełna obsługa klienta, to jeden z priorytetów, które ugruntowały pozycję marki na międzynarodowym oraz krajowym rynku.

źródło i zdjęcie: Effector

logo footer