BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

ISOVER na golfowym Turnieju Klubów Śląskich!

Z początkiem kwietnia ruszył pierwszy Turniej Klubów Śląskich, któremu patronuje ISOVER - znany producent materiałów izolacyjnych - wraz z firmą MULTISERWIS - wykonawcą izolacji przemysłowych. Pierwsze zawody cyklu odbyły się w bytomskim Armada Golf Club. ISOVER wspiera wszystkie turnieje w kategorii Longest Drive.


Podczas Turnieju rozgrywa się walka o Puchar Klubów Śląskich. Zawodnicy będą spotykać się na polach golfowych śląskich klubów i - w klasyfikacjach indywidualnych oraz drużynowych - walczyć o zwycięstwo. W kategorii Longest Drive zaplanowano aż sześć turniejów, które sponsoruje ISOVER.

Cieszymy się, że ISOVER po raz kolejny może wesprzeć inicjatywę sportową. Wartości gry fair play, wspieranie talentów, jak i promowanie idei zdrowej, sportowej rywalizacji są dla nas niezwykle ważne. Podczas całego turnieju wspólnie kibicujemy i oczywiście dbamy o ciepłe relacje, mówi Łukasz Mędrecki, Kierownik Sprzedaży Izolacji Przemysłowych.

W trakcie trwania turnieju przedstawiciele ISOVER wspierają zawodników swoją obecnością i specjalnie przygotowanymi przez markę torbami, w których znajduje się niezbędny posiłek. Dodatkowo producent izolacji przekaże własne puchary wygranym każdego z sześciu turniejów. Zakończenie zawodów zaplanowano na 26 września 2015 r.

źródło i zdjecie: ISOVER

logo footer