BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Piłka z podpisem Mariusza Wlazłego nagrodą w konkursie Röben

Dla wszystkich fanów Mariusza Wlazłego firma Röben przygotowała grę, w której nagrodą są piłki siatkarskie z autografem najlepszego zawodnika ubiegłorocznego mundialu.


Jeden z najlepszych siatkarzy na świecie ostatnich lat, Mariusz Wlazły zwyciężył w plebiscycie SportAccord na najlepszego sportowca świata 2014 roku. W akcji firmy Röben fani wielkiego talentu polskiego siatkarza mogą zdobyć piłki z jego autografem

Wielki sukces gwiazdy Reprezentacji Polski i PGE Skry Bełchatów oraz ambasadora marki Röben Mariusza Wlazłego w plebiscycie SportAccord Awards, był zwieńczeniem niezwykle udanego roku w jego wykonaniu. Zawodnik w przeciągu ostatnich dwunastu miesięcy został wyróżniony tytułem MVP i najlepszym atakującym Mistrzostw Świata i najlepszym siatkarzem PlusLigi, Wiktorem 2014 w kategorii Sportowiec Roku oraz znalazł się na drugim miejscu w plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszych Sportowców Polski 2014 roku.

Wszystkie zdobyte przez Mariusza Wlazłego nagrody, to efekt ciężkiej pracy i ambicji w dążeniu do celu. Bardzo cenimy profesjonalizm i pasję z jaką podchodzi do wykonywanych przez siebie zadań, dlatego osiągnięte przez niego sukcesy są tak nam bliskie, mówi Lidia Misiuna, kierownik działu marketingu firmy Röben.

Ogrom wyróżnień dla zawodnika PGE Skry Bełchatów sprawił, że ma on jeszcze więcej miłośników swojego talentu. Dla wszystkich fanów Mariusza Wlazłego firma Röben przygotowała grę, w której nagrodą są piłki siatkarskie z autografem najlepszego zawodnika ubiegłorocznego mundialu. Aby zdobyć tak oryginalny podarunek, wystarczy wziąć udział w zabawie, zarejestrować swój wynik i czekać na wiadomość o wygranej. Każdego tygodnia wygrywa gracz, który osiągnie najlepszy wynik i to do niego wędruje nagroda.

Grę o piłkę z podpisem Mariusza Wlazłego można znaleźć na fan page’u producenta: https://www.facebook.com/roben.polska/app_1552857754967034.

źródło i zdjęcie: Röben

logo footer