BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Pierwszy w Polsce bieg dedykowany branży instalatorskiej

Pod koniec maja odbył się pierwszy w Polsce bieg dedykowany branży instalatorskiej, której patronem tytularnym został producent nowoczesnych systemów grzewczych - firma Immergas.


Do biegu zgłosiło się ponad 500 biegaczy i każdy z nich mógł liczyć na imienny numer, atrakcyjny pakiet startowy zawierający okolicznościową koszulkę, posiłek regeneracyjny oraz oryginalny medal.

Trasa prowadziła przez tereny Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek" w Bydgoszczy i obfitowała w wiele fragmentów, które stanowiły nie lada wyzwanie dla uczestników. Bieg ukończyło 455 osób, a jako pierwszy na mecie pojawił się Daniel Mikielski z wynikiem 00:34:24. Wśród kobiet pierwsze miejsce zdobyła Marta Sznek z czasem 00:40:03.

Bieg Instalatora Immergas zakończył się uroczystym wręczeniem nagród w wielu kategoriach. Oprócz klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn nagrody i puchary przewidziano również dla różnych kategorii wiekowych, solenizantek, które tego dnia obchodziły imieniny, najdojrzalszych i najmłodszych uczestników.

Ze względu na branżowy charakter imprezy zwycięzców wyłoniono również w kategoriach instalator i drużyna instalatorów.

źródło i zdjęcie: Immergas

logo footer