BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Tarnowskie Termy już otwarte!

Od 30 maja 2015 roku, można już korzystać z Tarnowskich Term. Kompleks basenowo-rekreacyjny znajdujący się w Gminie Tarnowo Podgórne, koło Poznania, to wyjątkowy aquapark, który czerpie wodę ze źródeł geotermalnych.


Tarnowskie Termy to wyjątkowy aquapark, który czerpie wodę ze źródeł geotermalnych, wydobywanych z odwiertu o głębokości 1200 metrów, dostarczającego wodę o temperaturze ponad 45,7 stopni Celsjusza.

Tarnowskie Termy, to nowoczesny obiekt, który wraz z elementami zagospodarowania terenu, drogami i parkingiem oraz niezbędną infrastrukturą towarzyszącą łączy w sobie wiele funkcji, które pozwalają zadbać o wygląd i dobre samopoczucie klientów, oferując im wiele usług w jednym miejscu.

W strefie rekreacyjnej znajduje się duży basen z licznymi atrakcjami wodnymi (dziką rzeką, biczami wodnymi i zjeżdżalniami) oraz basen z wodą termalną, który połączony jest z całorocznym basenem zewnętrznym. W części rekreacyjnej znajduje się również basen dla najmłodszych, niepływających dzieci z wodnym placem zabaw.

W części sportowej mieszczą się dwa baseny. Pierwszy - o długości 25 metrów, sześciotorowy, z niewielkimi trybunami. Drugi - z cieplejszą wodą do nauki pływania - jest on również bazą do prowadzenia aerobiku i zajęć sportowo-rekreacyjnych.

Saunarium tworzy 5 wewnętrznych saun (2 parowe, 2 suche i 1 infrared) z kompleksem basenów - w tym jeden z wodą termalną) i natryski schładzające.

Na zewnątrz znajduje się piaszczysta plaża o powierzchni 1500 m² wraz z placem zabaw, tężnią solną oraz miejscami do wypoczynku.

Dopełnieniem całości jest nowoczesna część techniczna z szatniami i częścią handlową umożliwiającą obsługę ponad 1500 klientów w ciągu dnia.

źródło: www.tarnowskie-termy.pl, www.tarnowo-podgorne.pl
zdjęcie: www.tarnowskie-termy.pl

logo footer