BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Ogłoszono przetarg na przebudowę boiska w Bydgoszczy

Ogłoszono przetarg na przebudowę boiska przy ZS nr 36 na ul. Bohaterów Westerplatte 2 w Bydgoszczy. Dokładny koszt inwestycji znany będzie po rozstrzygnięciu przetargu, co planowane jest na początku sierpnia.


Obecnie przy szkole znajduje się stare asfaltowe boisko do piłki ręcznej. Zaprojektowano jego rozbudowę na obiekt wielofunkcyjny o wymiarach 22x44 m. Wytyczone będą na nim dwa boiska do koszykówki, jedno boisko do siatkówki, oraz do piłki ręcznej. Nowe boisko zostanie oświetlone wyposażone w monitoring. Nawierzchnia wykonana zostanie z bezpiecznego poliuretanu w kolorze błękitnym i ceglastym.

Zaprojektowano także renowację istniejącego muru oporowego z wykonaniem nowych ławek. Dokładny koszt inwestycji znany będzie po rozstrzygnięciu przetargu co planowane jest na początku sierpnia. Po podpisaniu umowy wykonawca będzie miał 4 miesiące na realizację wszystkich robót.

Z początkiem sierpnia ogłoszony zostanie też przetarg na budowę nowego boiska przy ul. Z. Nałkowskiej 9 przy Zespole Szkół nr 4.

źródło i zdjęcie: www.bydgoszcz.pl

logo footer