BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Otwarto plac zabaw w Kopaszewie

15 sierpnia 2015 r. otwarto plac zabaw w centrum Kopaszewa (gmina Krzywiń). Inwestycja została sfinansowana ze środków budżetu gminy Krzywiń z udziałem funduszu sołeckiego. Koszt to ponad 30 tys. zł.


Inwestycję wsparła również firma Danko Hodowla Roślin, która nie tylko użyczyła teren ale również pomagała technicznie w przygotowaniu miejsca dla zabawy dla najmłodszych mieszkańców Kopaszewa. Podziękowania kierowane są również w kierunku wszystkich mieszkańców Kopaszewa, którzy bezinteresownie zaangażowali się w prace na rzecz budowy i postawienia placu zabaw.

Działania samorządu gminy Krzywiń zmierzają w kierunku powstania w każdej miejscowości bezpiecznego i nowoczesnego miejsca do zabaw. W poprzedniej kadencji każdego roku oddawaliśmy do użytku kilka przyjaznych miejsc dla najmłodszych, w tej kadencji kończymy proces budowy nowych placów zabaw. W tym roku w budżecie gminy Krzywiń zaplanowaliśmy wybudowanie placów zabaw w Mościszkach, Kopaszewie i Wieszkowie. Dwa pierwsze są już gotowe i służą dzieciom, a w Wieszkowie czekamy na wykonanie prac przez wybraną już firmę, wyjaśnia Jacek Nowak, burmistrz Krzywinia.

Przypomnijmy w tym roku nowy plac zabaw powstał w Mościszkach, a obok nowo otwartego w Kopaszewie, powstanie jeszcze w tym roku nowy plac zabaw w Wieszkowie za świetlicą wiejską w ramach projektu "Pięknieje Wielkopolska Wieś".

Cieszę że w budowę placu zabaw w Kopaszewie zaangażowali się mieszkańcy, Pani Sołtys, Rada Sołecka, Radny oraz zawsze przyjaźnie nastawiona do naszych działań firma Danko Hodowla Roślin, za wsparcie które pragnę z tego miejsca podziękować, dodaje włodarz gminy Krzywiń.

źródło i zdjęcie: www.krzywin.pl

logo footer