BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

W Radomiu powstanie kompleks tenisowy

Spółka TAMEX Obiekty Sportowe wybuduje korty tenisowe w Radomiu wraz z budynkiem socjalnym. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu zawarł właśnie umowę na wykonanie prac. Zwycięzca przetargu zaproponował cenę 6 milionów 395 tysięcy złotych.


Spółka TAMEX Obiekty Sportowe zrealizowała ponad tysiąc obiektów, m.in.: stadion Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, halę sportową AWF w Poznaniu, czy halę sportową COS w Spale.

Kompleks tenisowy na Borkach, obok hali sportowo-widowiskowej i nowego stadionu przy ulicy Struga, to jeden z elementów Radomskiego Centrum Sportu.

Cieszy mnie, że przetarg wygrała firma z tak mocnymi rekomendacjami. Kompleks tenisowy jest bardzo ważny dla zawodników i sympatyków tego sportu. W związku z planowanymi inwestycjami przy ulicy Struga, obecne korty przestaną tam funkcjonować. Dlatego też liczę na dotrzymanie terminów przez wykonawcę prac na Borkach tak, aby przedstawiciele tenisowego środowiska nie zostali bez obiektów, mówi prezydent Radosław Witkowski.

Wykonawca ma opracować dokumentację projektowo-kosztorysową i specyfikację techniczną oraz wybudować cały kompleks. Na obiektach MOSiR-u na Borkach powstanie budynek o powierzchni ok. 600 m2 z pełną infrastrukturą oraz 8 pełnowymiarowych kortów, w tym kort centralny z trybuną wkomponowaną w budynek socjalny i trzy, które będą mogły być przykryte halą balonową. W planie jest też budowa jednego półkortu ze ścianką treningową.

Cały kompleks ma powstać do 30 czerwca 2016 roku.

źródło i zdjęcie: www.radom.pl

logo footer