BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Hotel B&B Wrocław Centrum zwycięzcą TOPHOTEL 2015!

Zakończyła się tegoroczna edycja konkursu na najlepszy hotel w Polsce. W gronie laureatów do tytułu TOPHOTEL 2015 na szczególne wyróżnienie zasłużył B&B Wrocław Centrum. Niespełna dwuletni obiekt odebrał prestiżową statuetkę w kategorii TOPHOTEL CITY, w której szansę na zwycięstwo mają wyłącznie obiekty wyróżniające się znakomitą lokalizacją w centrum miasta oraz dogodnym dojazdem.


Uroczystość wręczenia statuetek w konkursie na najlepszy hotel w Polsce odbyła się 10 września 2015 r. w niepowtarzalnej scenerii warszawskiego Domu Dochodowego.

Hotel B&B Wrocław Centrum położony jest w samym sercu Wrocławia, przy jednym z najważniejszych szlaków komunikacyjnych miasta - Placu Dominikańskim, kilkaset metrów od dworca kolejowego Wrocław Główny oraz dworca autobusowego. Takie położenie obiektu gwarantuje dogodny dostęp do rozwiniętej infrastruktury i pozwala ograniczyć czas spędzany na dojazdach z jednego miejsca w drugie. To jednak nie wszystko. Zaledwie kilkaset metrów dzieli hotel od tętniącego życiem i pełnego tajemnic Rynku czy równie rozsławionej Panoramy Racławickiej. W bezpośrednim sąsiedztwie B&B Wrocław Centrum znajduje się również jedna z najchętniej odwiedzanych przez wrocławian galeria handlowa.

Pierwsze miejsce w kategorii CITY, po niespełna dwóch latach działalności, to dla nas ogromne wyróżnienie. Jest ono tym cenniejsze, że stanowi potwierdzenie wysokiej oceny gości dla jakości usług, które świadczymy. Zwycięstwo w tym prestiżowym konkursie motywuje nas do jeszcze bardziej intensywnej pracy na rzecz podnoszenia naszych standardów. To także kolejny dowód na to, że przyjęty przez Grupę koncept Econochic®, doskonale wpisuje się w oczekiwania rynku, celująco zdając egzamin nie tylko za granicą, ale również w naszych polskich warunkach. Wysoka jakość idąca w parze z atrakcyjną ceną i dogodną lokalizacją to połączenie, które przekonuje dziś zarówno osoby podróżujące służbowo, jak i turystów, mówi Łukasz Kaleta, Dyrektor hotelu B&B Wrocław Centrum.

Hotel sieci B&B usytuowany przy ul. Piotra Skargi oferuje 140 klimatyzowanych, komfortowo wyposażonych pokoi z bezpłatnym dostępem do szybkiego Internetu. Dla segmentu klientów biznesowych hotel udostępnia dodatkowo salę konferencyjną dla ok. 35 osób, wyposażoną w nowoczesny sprzęt multimedialny. Co więcej, zmotoryzowani goście mają do dyspozycji 40 miejsc postojowych na parkingu podziemnym oraz naziemnym, co przy centralnej lokalizacji obiektu jest dużym ułatwieniem dla podróżujących samochodem.

B&B Wrocław Centrum w gronie najlepszych hoteli z całej Polski to dla nas nie tylko ważne osiągnięcie, warte odnotowania w życiu Grupy B&B Hotels, ale przede wszystkim uhonorowanie pracy dyrekcji i obsługi naszego wrocławskiego obiektu - to oni stoją za tym sukcesem, mówi Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska.

źródło i zdjęcie: www.hotelbb.pl

logo footer