BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Rozsuwane oraz przezroczyste panele ogrodzeniowe dla stadionów od Betafence

Systemy ogrodzeniowe Betafence zapewniają komfortowe i bezpieczne rozgrywanie zawodów sportowych, także dzięki zastosowaniu przezroczystych paneli z poliwęglanu.


Firma specjalizująca się w tworzeniu najwyższej jakości systemów zabezpieczających od wielu lat współpracuje z Włoskim Komitetem Olimpijskim (CONI). Betafence ogradza wiele obiektów sportowych w Italii.

Dzięki partnerstwu z CONI zostały wypracowane skuteczne rozwiązania dla stadionów, które zapewniają bezpieczeństwo kibicom i zawodnikom, a także gwarantują komfort śledzenia rozgrywek. Najpopularniejsze i najnowsze systemy przedstawiono w katalogu "Betafence. Sport Solution".

Dwa rodzaje ogrodzeń rozsuwanych

Wielkim zainteresowaniem cieszą się tzw. elevable fences, czyli ogrodzenia rozsuwane. Dwa panele, o wysokości 1,2 m oraz 1 m, umieszcza się na tym samym słupie. Standardowa wysokość ogrodzenia wynosi 1,2 m, ale w nadzwyczajnych sytuacjach może zostać powiększona do 2,2 m poprzez rozsunięcie przęseł w płaszczyźnie pionowej.

Betafence oferuje dwa rodzaje ogrodzeń rozsuwanych. Pierwszy wykonany jest z trwałych, płaskich paneli Nylofor. Do stworzenia drugiego wykorzystywane są przezroczyste poliwęglanowe wypełnienia.

Stadion bez barier

Jednym z haseł współpracy Betafence i CONI jest "Stadion bez barier". Z myślą o nim stworzone zostały nieruchome panele o wysokości 1,2 m, zapewniające kibicom doskonałą widoczność. W wypadku tego rozwiązania również można wybrać panele Nylofor 2D albo przęsła z wypełnieniem poliwęglanowym.

źródło i zdjęcie: BETAFENCE

 

logo footer