BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Otwarcie Skate Parku w Szklarskiej Porębie

11 listopada 2015 r. oficjalnie do użytku został oddany Skate Park w Szklarskiej Porębie. Mimo niesprzyjającej aury ceremonia otwarcia Skate Parku odbyła się zgodnie z planem. Jednym z jej elementów miały być akrobacje na BMX i deskorolkach. Śliska nawierzchnia nie pozwoliła jednak skateborderom na efektowne ewolucje. Obejrzeć można było za to popisy na BMX.


Otwarcia dokonali: obecny burmistrz Mirosław Graf, poprzednio urzędujący Grzegorz Sokoliński i przedstawiciel firmy "Techramps" z Krakowa, która wykonała obiekt.

Godnym odnotowania jest fakt, iż przez cały okres projektowy (rozmowy i uzgodnienia z lokalnymi miłośnikami tej formy rekreacji trwały od września 2013 r.) miasto cały czas miało kontakt z lokalnym środowiskiem, dzięki czemu park spełnia oczekiwania zarówno deskorolkowsów, rolkarzy jak i zwolenników BMX.

Obok Szkoły Podstawowej nr 1 powstał w ostatnim okresie cały kompleks wypoczynkowy sprzyjający rekreacji na świeżym powietrzu. Ulokowany jest tam Orlik, siłownia zewnętrzna i skatepark, którymi opiekuje się Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej.

źródło i zdjęcie: www.szklarskaporeba.pl

logo footer