BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Zakończono remont boiska sportowego w Kaletach

Na początku listopada 2015 r. na obiekcie sportowym przy ul. Paderewskiego 93 w Kaletach odbył się oficjalny odbiór techniczny projektu pn. Remont murawy boiska piłkarskiego oraz boiska wielofunkcyjnego Ludowego Klubu Sportowego "Małapanew" Kuczów.


Burmistrz Miasta Klaudiusz Kandzia w swoim przemówieniu podziękował wszystkim osobom zaangażowanym w pracę przy projekcie po czym zaprosił do symbolicznego przecięcia wstęgi. Wydarzenie uświetnił występ artystyczny dzieci z Zespołu Szkół i Przedszkola w Kaletach Miotku oraz krótki, pokazowy mecz piłki nożnej w wykonaniu najmłodszych.

Gościom zaprezentowany został również nowoczesny system nawadniania boiska jaki został zamontowany pod murawę boiska piłkarskiego.

Realizacja przedsięwzięcia możliwa była dzięki dofinansowaniu w kwocie blisko 300 000 złotych jakie Miasto Kalety pozyskało z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W ramach zadania wykonany został remont murawy boiska piłkarskiego, (wyrównanie podłoża wraz z ułożeniem nowej trawy) oraz remont boiska wielofunkcyjnego (wymiana zniszczonej nawierzchni asfaltowej na tartanową z montażem wyposażenia) znajdującego się na terenie klubu LKS Małapanew Kuczów. Wykonano również piłkochwyty przy boisku piłkarskim oraz wymieniono istniejące oświetlenie.

Remont boisk LKS Małapanew Kuczów
był kolejną inwestycją w infrastrukturę sportową na terenie Miasta Kalety, która gwarantuje szeroki dostęp mieszkańcom i młodzieży do aktywnego wypoczynku oraz uprawniania sportu.

źródło i zdjęcie: http://kalety.pl

logo footer