BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Siłownia plenerowa w Bielawie otwarta

Z końcem grudnia 2015 r. oficjalnie otwarto siłownię plenerową typu street workout, która została wybudowana w Bielawie przy ulicy Przodowników Pracy. Obiekt powstał ze środków w ramach pierwszego Budżetu Obywatelskiego Gminy Bielawa 2015.


W uroczystości otwarcia siłowni plenerowej wziął udział burmistrz Bielawy Piotr Łyżwa, który wraz z głównym pomysłodawcą projektu Markiem Krężałkiem, dokonał otwarcia siłowni.

Podczas spotkania odbył się pokaz ćwiczeń i ewolucji, które można wykonywać na przyrządach znajdujących się na terenie siłowni. Prezentacji dokonała miejscowa grupa entuzjastów tej coraz bardziej modnej dyscypliny sportu.

Obiekt wybudowany w górnej części miasta jest pierwszym tego typu miejscem nie tylko w Bielawie, ale także w regionie. Został on usytuowany obok placu zabaw, dzięki czemu całość stanowi kompleks rekreacyjny dla dzieci i młodzieży. Warto dodać, że miasto planuje rozwijać ten teren w kolejnych latach o następne atrakcje.

W poniedziałkowym spotkaniu uczestniczyli również radni rady miejskiej: Norbert Warchoł, Włodzimierz Paluch, Kamil Wojciechowski i Krzysztof Możejko.

źródło i zdjęcie: www.um.bielawa.pl

logo footer