BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Nowe place zabaw w Bydgoszczy

Zakończyła się budowa placu zabaw w Starym Fordonie, przy ul. Targowisko. Inwestycję zrealizowano ze środków Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.


Plac zabaw powstał na działce zlokalizowanej u zbiegu ulic Przy Bóżnicy i Targowisko. Znalazły się na nim: zestaw zabawowy o konstrukcji drewnianej ze zjeżdżalnią, drabinkami, przeplotnią i trapem, bujak dmuchany na sprężynie, tuba łamana na sprężynach, podwójna huśtawka wahadłowa, stolik do gry w szachy i chińczyka oraz piaskownica. Plac jest ogrodzony. Oprócz urządzeń zabawowych dla dzieci ustawiono również sześć ławek i kosze na śmieci. Wiosną teren zostanie jeszcze obsiany trawą.

W tym roku z kolejnej edycji programu Bydgoski Budżet Obywatelski powstaną następne dwa place zabaw w dzielnicy Stary Fordon. Najwięcej głosów zdobyła propozycja inwestycji zlokalizowana w rejonie bloków przy ul. Osiedlowej 6,10 i 12 (także Wolnej 7). Poza tym nowe urządzenia będą zamontowane w rejonie bloków przy ul. Osiedlowej 1 i 3. Znajdują się one na pograniczu nowej oraz starej części dzielnicy Fordon.

źródło i zdjęcie: www.bydgoszcz.pl

logo footer