BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Boisko do piłki ręcznej powstanie w Białymstoku

Do końca maja 2016 r. przy Szkole Podstawowej nr 4 w Białymstoku powstanie boisko do piłki ręcznej. To kolejna inwestycja, która zostanie zrealizowana z Budżetu Partycypacyjnego 2015. Miasto rozstrzygnęło przetarg i podpisało umowę z wykonawcą.


Przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej i budowę boiska przy ul. Częstochowskiej wygrało przedsiębiorstwo Gardenia Sport Sp. z o.o. Podpisaliśmy już umowę z wykonawcą. Nowe szkolne boisko z nawierzchnią poliuretanową powinno powstać do końca maja 2016 roku, mówi zastępca prezydenta Adam Poliński. Koszt tej inwestycji to ok. 221 tys. zł.

Szkolne boisko o wymiarach 40x18 m zyska nową nawierzchnię i zostanie wyposażone w dwie bramki i siatki do gry w piłkę ręczną. Dodatkowo zostanie ono oświetlone. Z boiska będą mogli korzystać nie tylko uczniowie w ramach zajęć wychowania fizycznego, ale także okoliczni mieszkańcy. Ten osiedlowy projekt zostanie zrealizowany w ramach Budżetu Partycypacyjnego 2015. Do realizacji wytypowali go sami mieszkańcy. Przedsięwzięcie "Centrum w Centrum - budowa boiska przy Szkole nr 4 ul. Częstochowska" w trakcie głosowania zyskało ponad 1,5 tys. głosów.

W Białymstoku z każdym kolejnym rokiem przybywa miejsc rekreacyjno-sportowych. Wiele z nich to inwestycje, które do realizacji wskazali sami mieszkańcy, dzięki udziałowi w kolejnych edycjach Budżetu Obywatelskiego, mówi zastępca prezydenta Rafał Rudnicki.

źródło i zdjęcie: http://www.bialystok.pl

logo footer