BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Automower Husqvarna ze Złotym Medalem MTP GARDENIA

Sąd konkursowy targów GARDENIA przyznał złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich kosiarce automatycznej Husqvarna Automower 450X. To jedna z najbardziej prestiżowych nagród w branży, która jest przyznawana jedynie innowacyjnym produktom, wyróżniającym się najwyższą jakością.


Kosiarka automatyczna Husqvarna Automower 450X jest laureatem wielu nagród i wyróżnień na całym świecie. Tym bardziej cieszy nas fakt zdobycia tak ważnego na rynku polskim Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ta nagroda jest zwieńczeniem pracy, którą włożyliśmy, aby rozwijać koncepcję kosiarek automatycznych Automower. W ubiegłym roku obchodziliśmy okrągłe 20 urodziny tej maszyny. Przez ponad dwie dekady rozwijamy serie urządzeń Automower, aby spełniały one oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników ogrodów. Automower 450X to nasz najbardziej zaawansowany model. Wystarczająco inteligentny, aby podołać wyzwaniom dużych i skomplikowanych trawników np. wiele wąskich przejść, przeszkody, trudny teren czy zbocza o nachyleniu do 45%. Nawigacja wykorzystująca GPS będąca seryjnym wyposażeniem kosiarki Automower 450X pomoże sprawić, że Twój trawnik będzie zielony, zdrowy i idealnie skoszony a aplikacja Automower® Connect pozwali mieć kosiarkę pod kontrolą: śledzić ją, wydawać polecenia i być na bieżąco gdziekolwiek na świecie jesteś, mówi Maciej Konieczny, Sales Manager Dealer w firmie Husqvarna.

Automower to rodzina automatycznych robotów koszących firmy Husqvarna, która obejmuje 12 modeli do różnej wielkości ogrodów oraz o różnej specyfikacji. To małe, ciche i inteligentne kosiarki, które bez trudu podołają wyzwaniom każdego trawnika. Wąskie przejścia, przeszkody, trudny teren czy zbocza o nachyleniu do 45% nie stanowią dla nich żadnego problemu. Dbają o trawnik nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych np. w deszczu. Dodatkowo kosiarki Automower same odnajdują stację dokująca i ładują baterię. A nowoczesne technologiczne rozwiązania, jak Automower Connect® i nawigacja GPS pozwalają na kontrolowanie kosiarki przez smartphone i smartwatch. Dzięki temu możemy na bieżąco sprawdzać jej położenie lub wydawać polecenia z dowolnego miejsca na ziemi.

Każdego roku w walce o złoty medal MTP GARDENIA staje ponad 500 produktów. Pozytywną opinię jury zyskują jedynie te produkty, które spełniają restrykcyjne wymagania regulaminu konkursu. Jury składa się ze specjalistów, którzy poszukują innowacyjnych produktów wykorzystujących najnowsze zdobycze technologii. To wszystko składa się na obraz złotego medalu MTP, który jest prestiżową nagrodą i potwierdzeniem najwyższej jakości produktu.

Firma zaprasza przedstawicieli mediów, władz lokalnych i wszystkich zainteresowanych na stoisko Husqvarna podczas targów GARDENIA w dniach 25-27 lutego 2016 r. w Poznaniu.

źródło i zdjęcie: Husqvarna AB

logo footer