BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Menedżerowie z UEFA rozmawiają o losowaniu grup

Grupa menedżerów UEFA, odpowiedzialnych za przeprowadzenie losowania grup eliminacyjnych „Draw 1” do mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku w Polsce i na Ukrainie, uzgadnia w Warszawie szczegóły tego wydarzenia, zaplanowanego na luty przyszłego roku, poinformowała spółka Euro 2012 Polska.

Losowanie, w którym wezmą udział władze UEFA z prezydentem Michelem Platinim na czele, odbędzie się w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie 7 lutego 2010 r. w samo południe.

Przedstawiciele UEFA - Brigitte Loureiro, Joanna Maio i Christophe Burri przed dwa dni (20 i 21 lipca) wizytować będą miejsca, w których odbędą się imprezy związane z tym wydarzeniem, a także spotkają się z partnerami ze spółki Euro 2012 Polska i przedstawicielami władz stolicy.

Tematem rozmów będą kwestie związane z bezpieczeństwem samego losowania, imprez towarzyszących oraz uczestników „Draw 1”, a także ustalenie szczegółów dotyczących logistyki, zaplecza, a nawet oficjalnego oznakowania oraz dekoracji pomieszczeń, w których odbywać się będzie ceremonia losowania.

Powołana przez PZPN na zlecenie UEFA spółka Euro 2012 Polska jest organizatorem w Polsce sportowej części finałowego turnieju Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA Euro 2012. Na Ukrainie turniej organizuje bliźniacza spółka Euro 2012 Ukraina.

źródło: PAP
zdjęcie: www.sport.wp.pl

logo footer