BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Legia Rugby zaprasza na nabór do damskiej sekcji rugby7

Legia Rugby zaprasza wszystkie wysportowane, odważne i gotowe do ciężkiej pracy dziewczyny na nabór do żeńskiej sekcji rugby Legii Warszawa. Poszukiwane są panie, które ukończyły 16 lat, mają zapał oraz wolę walki zespołowej. Selekcja odbędzie się w sobotę, 27 lutego.


Wszystkim paniom chętnym do trenowania potrzeba jedynie sportowego stroju, butelki wody i otwartej głowy. W zamian otrzymają one szansę trenowania pod okiem najlepszych trenerów rugby w Polsce oraz opiekę profesjonalnych fizjoterapeutów. Zwieńczeniem trudów ćwiczeń będzie możliwość udziału w wyjazdach sportowych, a także oficjalnych rozgrywkach ligowych z serii Mistrzostw Polski.

Sekcja RC Legia Warszawa powstała w maju 2012 roku. Od sezonu 2013/2014 do oficjalnych rozgrywek przystąpiły zarówno męska sekcja jak i damska sekcja rugby. Panie szkolone są przez dwóch trenerów - Łukasza Nowsza, który sam jest czynnym zawodnikiem rugby ekstraligowej SKRY Warszawa oraz Filipa Cackowskiego - byłego wieloletniego zawodnika rugby Ogniwa Sopot.

Kobiety grają w odmianę tzw. rugby7. Konkurencja ta od tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro staje się oficjalną dyscypliną olimpijską.

Oficjalny nabór odbędzie się 27 lutego, o godz. 13.30 w Legia Fight Club przy ul. Łazienkowskiej 6A (Torwar).

źródło i zdjęcie: www.um.warszawa.pl

logo footer