BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Forum Infrastruktury Sportowej SPORT INVEST pod patronatem IBiSS'a

Zapraszamy do udziału w Forum Infrastruktury Sportowej SPORT INVEST odbywającego się w dniach 20-22 maja 2016 r. w Poznaniu. Idea Forum wywodzi się z dotychczas odbywających się targów CBS - Budownictwo Sportowe i Rekreacyjne i ma zadanie kontynuacji tematu szeroko pojętego budownictwa sportowego. IBiSS jest patronem medialnym tego wydarzenia.


Idea Forum Infrastruktury Sportowej SPORT INVEST wywodzi się z dotychczas odbywających się targów CBS - Budownictwo Sportowe i Rekreacyjne i ma zadanie kontynuacji tematu szeroko pojętego budownictwa sportowego - budowy oraz modernizacji istniejących obiektów sportowych, czy także stref wellness i spa.

Wydarzenie skierowane jest do architektów i projektantów, właścicieli i kadry zarządzającej hotelami, pensjonatami, ośrodkami Welless i SPA, sanatoriami, ośrodkami i klubami sportowymi, basenami i aquaparkami a także do inwestorów instytucjonalnych i prywatnych, oraz przedstawicieli samorządów terytorialnych, którzy planują budowę lub modernizacje obiektów sportowych - od boisk piłkarskich, stadionów, poprzez baseny, ośrodki wypoczynkowe, parki sportowe po obiekty SPA & Wellness.

Zakres tematyczny:

 • nawierzchnie sportowe sztuczne i naturalne;
 • bezpieczeństwo obiektów sportowych, systemy kontroli dostępu;
 • baseny, aquaparki, pływalnie i ich wyposażenie;
 • wyposażenie sportowe ośrodków Wellness i SPA;
 • oświetlenie i nagłośnienie obiektów sportowych;
 • specjalistyczne materiały i technologie budownictwa sportowego;
 • projektowanie i wykonawstwo obiektów sportowych;
 • specjalistyczne usługi: konserwacja obiektów sportowych i wyposażenia, finansowanie i zarządzanie obiektami sportowymi

Do spotkań z Wystawcami zaprosimy profesjonalistów decydujących o:

 • modernizacji istniejących obiektów sportowych, hotelarskich, Spa & wellness
 • inwestycjach w nowe obiekty o charakterze wypoczynkowym, sportowym i rekreacyjnym wyposażeniu obiektów sportowych (hale, sale, boiska, stadiony, baseny, aquaparki, siłownie etc.)

A także:

 • inwestorów instytucjonalnych i prywatnych
 • deweloperów i generalnych wykonawców obiektów

Połączenie wydarzeń ściśle związanych z promocją sportu, zdrowego trybu życia oraz wypoczynku i relaksu, stworzy niepowtarzalną okazję do zawarcia nowych kontaktów biznesowych. W tym samym czasie odbędzie się także dobrze znane i cenione w branży fitness FIT-EXPO Fitness & Sport Park, które rok rocznie przyciąga kilkutysięczną "widownię" zainteresowaną tematyką zdrowego i aktywnego trybu życia. Wśród gości FIT-EXPO znajdziemy wykwalifikowaną kadrę trenerską, jak również właścicieli i menadżerów klubów fitness i siłowni, ośrodków i obiektów sportowych, czy także hotelarzy.

Niezwykle interesującym wydarzeniem będzie także Kongres FIT-EXPO Trendy i Innowacje, podczas którego poruszona zostanie przede wszystkim tematyka marketingu i zarządzania klubami, obiektami sportowymi i strefami fitness, wellness i spa.

Forum Infrastruktury Sportowej SPORT INVEST odbędzie się w dniach 20-22 maja 2016 r. w Poznaniu. IBiSS jest patronem medialnym tego wydarzenia.

źródło i zdjęcie: www.sportinvest.mtp.pl

logo footer