BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Otwarcie Stadionu Sportowego w Mińsku Mazowieckim

Otwarto Stadion Sportowego w Mińsku Mazowieckim. Budowa nowego kompleksu sportowego została dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki dzięki Funduszowi Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Rozwoju Regionalnej Infrastruktury Sportowej w kwocie 1 280 000,00 zł.

Uroczystość otwarcia Stadionu Sportowego w Mińsku Mazowieckim miała miejsce 21 marca 2016 r. W wydarzeniu tym wziął udział Minister Sportu i Turystyki - Witold Bańka.

Budowa nowego kompleksu sportowego została dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki dzięki Funduszowi Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Rozwoju Regionalnej Infrastruktury Sportowej w kwocie 1 280 000,00 zł.

Celem wsparcia, którego udziela Ministerstwo dla inwestycji sportowych jest zapewnienie warunków i oferty dla powszechnego podejmowania aktywności fizycznej na każdym etapie życia oraz blisko miejsca zamieszkania.

Minister Witold Bańka podkreślił, że MSiT pragnie wspierać obiekty optymalne i efektywne sportowo. Stadion Sportowy w Mińsku Mazowieckim wpisuje się w zadania infrastrukturalne Ministerstwa, które opierają się na promocji obiektów ogólnodostępnych, wielofunkcyjnych, spełniających potrzeby lokalnych społeczności oraz dobrze wpisujących się w charakter miejsca i przestrzeni publicznej.

źródło i zdjęcie: www.msport.gov.pl

logo footer