BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Niezawodne przecinarki Husqvarna Construction - maszyny gotowe do każdego typu prac

Efektywna i niezawodna przecinarka jest narzędziem poszukiwanym na wszelkiego rodzaju budowach i do ciężkich prac remontowych. Husqvarna Construction wprowadziła na rynek nową serię przecinarek spalinowych, charakteryzujących się nie tylko dużą mocą i nowoczesną technologią, ale także wszechstronnością, co pozwala pracować bardziej efektywniej przy minimum wysiłku.


Technologia i innowacyjność na budowie

Potrzeba ciężkich prac budowlanych nie jest warunkowana sezonowością. Takie prace przeprowadza się nieustannie przez cały rok. Od wiosennych remontów, aż po jesienne rozpoczynanie budowy. Wykonując skomplikowane prace związane nie tylko z montowaniem, spawaniem, czy właśnie przecinaniem różnych materiałów potrzebujemy wyspecjalizowanego sprzętu. Przecinarki najczęściej spełniają wiele zadań jednocześnie. Znajdują swoje zastosowanie między innymi w cięciu posadzek, ścian, stropów, płyt budowlanych, krawężników, rur, szyn, czy nawet asfaltu podczas prac drogowych. Możliwość dołączenia tarczy ratowniczej poszerza zakres możliwości przecinarki.

Spełniając tak szerokie spectrum funkcji muszą być wyposażone w najnowocześniejsze technologie, które poprawiają zarówno skuteczność, komfort jak i bezpieczeństwo pracy. Większa moc, poprawiona ergonomia i prosta konstrukcja sprawiają, że przecinarki Husqvarna Construction są niezawodne i gotowe do wieloletniej pracy.

Dla zwiększenia wydajności silnika, zastosowano unikatowy system filtrowania powietrza Active Air Filtration™. Jest to jeden z najwydajniejszych na rynku układów oczyszczania powietrza, zapewniający niezwykle długie okresy bezobsługowe. Innowacyjna technologia silnika X-Torq, zapewnia niski poziom wydzielanych spalin. Zredukowano poziom ich emisji nawet o 75%. Dbając o wydatki naszego portfela zastosowano w przecinarkach technologię SmartCarb - wymyślny gaźnik, który automatycznie reguluje proporcje paliwa i powietrza w taki sposób, aby silnik zachował maksymalną moc, nawet kiedy filtry zaczynają się zapychać.

Każdego roku staramy się rozwijać serię oferowanych produktów i jeszcze bardziej ułatwiać pracę naszym Klientom. Z dumą prezentujemy nową linię maszyn Husqvarna Construction PRIME®. To lekkie maszyny o potężnej mocy idealnie nadające się do do cięcia i wiercenia w konstrukcjach betonowych i murowanych, mówi Dawid Trukszyn, Country Manager w firmie Husqvarna Construction Poland.

O czym warto pamiętać przed zakupem?

Każda decyzja o zakupie sprzętu powinna być dobrze przemyślana, aby wybrać najbardziej optymalną maszynę do danego zadania. Ważną kwestią dla profesjonalistów przy zakupie urządzenia niewątpliwie jest moc maszyny oraz maksymalna głębokość cięcia. Modele Husqvarna Construction "Chain" i "CutNBrake" pozwalają na cięcie do głębokości nawet 400 mm, wycinania bruzd w ścianach, przerw dylatacyjnych, wycinania naroży, otworów na okna, czy na wycinanie nieregularnych kształtów.

Osoby mniej doświadczone podczas poszukiwań idealnej przecinarki będą kierować się kryterium ergonomii i użyteczności. Przecinarki spalinowe Husqvarna Construction są maszynami wszechstronnymi. Zadania takie jak cięcie betonu, murów, kostki brukowej, asfaltu, metalu czy przycinanie rur nie są dla nich żadną przeszkodą do osiągnięcia idealnych efektów pracy.

Przed zakupem powinniśmy upewnić się, czy producenci zapewniają akcesoria do swoich maszyn. Husqvarna Construction oferuje szereg akcesoriów tj. wózki umożliwiające cięcie w linii prostej oraz po łuku, separator pyłu czy zbiorniki na wodę z pompą elektryczną, które poprawiają komfort pracy i przyspieszają jej wykonanie, informuje Dawid Trukszyn.

źródło i zdjęcie: Husqvarna AB

logo footer