BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Spółka Hotele Diament poszukuje nieruchomości w stolicy

Spółka Hotele Diament S.A. poszukuje w Warszawie nieruchomości, która spełniać będzie warunki dla świadczenia usług hotelarskich o standardzie minimum trzech gwiazdek i potencjale co najmniej stu pokoi. Dynamicznie rozwijająca się polska sieć hoteli planuje wzbogacić portfolio o kolejny obiekt i zwiększyć swój zasięg o stolicę Polski.


Stawiamy na dalszy rozwój, poparty mocną i stabilną marką Hotele Diament. Jesteśmy siecią prężnie działających 14 obiektów na południu kraju. Sięgamy po więcej i chcemy aktywnie wejść do Warszawy, mówi Rafał Bakalarski, Prezes Zarządu Hotele Diament S.A.

Poszukując nieruchomości w Warszawie, Spółka Hotele Diament bierze pod uwagę różne opcje współpracy z partnerami lub właścicielami nieruchomości: przejęcie przez Spółkę w zarządzanie operacyjne istniejącego obiektu hotelarskiego pod marką Hotele Diament, zakup budynku do adaptacji pod funkcje hotelową lub zakup nieruchomości gruntowej pod budowę nowego hotelu.

Hotele Diament to hotele biznesowe, butikowe hotele w zabytkowych kamienicach, hotele stylizowane oraz położone w górskich okolicach. Sieć oferuje gościom ponad 2000 miejsc noclegowych w blisko 1000 pokojach oraz prawie 3 tys. mkw. powierzchni profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych z pełną obsługą gastronomiczną.

W ubiegłym roku Spółka Hotele Diament dokonała jednego z największych przejęć w branży hotelarskiej w ostatnich latach, dzięki czemu zwiększyła potencjał miejsc noclegowych o blisko 40 proc. i stała się właścicielem dodatkowych trzech i długoterminowym najemcą dwóch, atrakcyjnie położonych obiektów na terenie Górnego Śląska.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa / www.hotelediament.pl

logo footer