BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Lwów przygotowuje się do Euro 2012

Przebywający z wizytą roboczą na Ukrainie przedstawiciele zarządu spółki PL.2012 Marcin Herra i Rafał Kapler, odbyli szereg spotkań we Lwowie.

Członkowie zarządu spotkali się m.in. z Olegiem Zasadnyym, szefem departamentu Euro 2012 UM Lwowa, Olegiem Synutką, wicemerem Lwowa, oraz z Ostadem Protsykiem, odpowiedzialnym za politykę informacyjną i relacje zagraniczne miasta.

Uczestnicy spotkań podsumowali stan przygotowań Lwowa do Euro 2012. Rozmowy dotyczyły przedsięwzięć infrastrukturalnych, takich jak budowa i modernizacja stadionów, lotnisk i dróg. Dużą uwagę poświęcono również obszarowi organizacyjnemu przygotowań do turnieju, zwłaszcza kwestii organizacji stref kibiców i wolontariatu.

Przedstawiciele zarządu PL.2012 zapoznali się też ze stanem zaawansowania prac na lwowskim stadionie, którego budowa weszła już w etap robót konstrukcyjnych. Postęp prac na placu budowy jest widoczny w stosunku do ostatniej wizyty przedstawicieli spółki PL.2012 we Lwowie.

Marcin Herra i Rafał Kapler podzielili się z ukraińskimi partnerami dobrymi praktykami z Polski oraz przekazali im przetłumaczony na język ukraiński raport za pierwsze półrocze 2009 r. oraz szereg materiałów.

Członkowie Zarządu ze Lwowa pojechali nocnym pociągiem do Kijowa. Następnie udadzą się z Doniecka samochodem do Charkowa.

źródło: PL.2012
zdjęcie: www.kamera2012.eu

logo footer