BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Narvil Gentleman’s Tennis Cup w Hotelu Narvil

W dniach 26-29 maja polscy artyści i sportowcy zmierzą się w walce o puchar Narvil Gentleman’s Tennis Cup. To kolejne wydarzenie z tego cyklu, którego gospodarzem niezmiennie pozostaje Hotel Narvil współorganizując je z Aktorskim Klubem Tenisowym. Celem turnieju jest między innymi przeprowadzenie aukcji charytatywnej przedmiotów przekazanych przez uczestników rozgrywek turnieju na rzecz lokalnych projektów społecznych.


W zbliżającym się turnieju Narvil Gentleman’s Tennis Cup udział wezmą m.in.: Urszula Dudziak, Beata Ścibakówna, Jan Englert, Tomasz Stockinger, Ryszard Szurkowski, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus, Tomasz Gęsikowski, Władysław Grzywna, Jerzy Gudejko, Marek Bukowski oraz partnerzy i przyjaciele turnieju.

Kluczowym elementem programu będzie koncert oraz aukcja charytatywna, które odbędą się w piątek 27 maja. W trakcie licytacji będzie można zdobyć niepowtarzalne przedmioty przekazane przez gwiazdy. Pod młotek pójdzie m. in.: rakieta tenisowa Jana Englerta oraz Marka Bukowskiego, płyta winylowa z autografem Urszuli Dudziak, sportowe pamiątki Ryszarda Szurkowskiego, sukienka Beaty Ścibakówny z premiery filmu "Układ zamknięty", grafika Henryka Sawki, stara maszyna do pisania Tomasza Gęsikowskiego, czy możliwość rozegrania kilku gemów z uczestnikami turnieju. Zebrane środki wesprą działania społeczne Fundacji Aviva. Całe wydarzenie uświetni koncert Michała Kwiatkowskiego zwycięzcy francuskiego talent Star Academy z premierową emisją teledysku nagranego w hotelu Narvil. Turniej tenisowy będzie niepowtarzalną okazją do spotkań i rozmów z gwiazdami, zdobycia autografów oraz wsparcia ważnych inicjatyw społecznych.

Narvil Gentleman’s Tennis Cup to bez wątpienia niezwykle emocjonujące wydarzenie, pełne zaciętej walki, pozytywnej energii, ale i humoru. Goście Hotelu będą mieli okazję do obserwacji rozgrywek oraz kibicowania swoim faworytom. Turniej tenisowy to nie jedyna przygotowana przez Hotel atrakcja. Podczas długiego weekendu będą dostępne liczne niespodzianki rekreacyjno- sportowe. W programie znajdą się m.in. rejsy jachtem żaglowym, wycieczki rowerowe wzdłuż Narwi, czy strefa rekreacji z treningami fitness, zumbą i rozrywką. Na spragnionych luksusowego relaksu będzie czekać oferta zabiegów Niagara SPA, a smakoszy wykwintnej kuchni ceniących sobie harmonię z naturą, serdecznie zapraszamy do Restauracji Aruana w Ogrodzie, zlokalizowanej na świeżym powietrzu w otoczeniu lip. Zadbaliśmy o każdy szczegół, ponieważ w Hotelu Narvil nie ma miejsca na nudę. Szczególnie zachęcamy do udziału w nieodpłatnym koncercie i aukcji charytatywnej, które wpisują się w cykl wydarzeń społeczno-kulturalnych uruchomionego w maju br. projektu Scena Narvil. Do tych wydarzeń zachęcamy wszystkich ceniących relaks i rozrywkę na najwyższym poziomie, powiedziała Grażyna Kowalczyk, Dyrektor Generalny Hotelu Narvil, Hotelarz roku 2014.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa / hotelnarvil.pl

logo footer