BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Kompleks sportowy Ślęza już otwarty!

Kompleks Ślęza to nowe centrum rekreacyjno-sportowe na mapie Dolnego Śląska. Jest zlokalizowane we wsi Ślęza tuż pod Wrocławiem, przy ulicy Błękitnej 2.


Na nowym basenie będzie można rozpocząć naukę pływania, prowadzić treningi sportowe, korzystać z fizjoterapii w wodzie i aqua fitness. Dwupoziomowy, nowoczesny obiekt Ślęzy spełnia wszelkie normy pozwalające cieszyć się z jego walorów także osobom niepełnosprawnym. Oprócz basenów można korzystać z siłowni i saun. Oferta saunarium z pewnością zadowoli każdego, bo obejmuje aż sześć rodzajów saun: fińską, solną, fińską przeznaczoną do rytuałów, saunę na podczerwień, łaźnię parową i tepidarium. Jesienią zostanie zbudowana nowa atrakcja w strefie saun - zewnętrzna sauna fińska.

Goście kompleksu mogą korzystać z dwóch basenów z ruchomymi dnami, o głębokości do dwóch metrów. Sportowy o wymiarach 25 x 15,4 m posiada sześć torów, a trzy z nich mogą być wypłycane. Temperatura wody wynosi około 28°C. Mniejszy basen rekreacyjny ma wymiary 12,5 x 8 m, a możliwość regulowania głębokości dotyczy całej jego powierzchni. Temperatura wody utrzymywana jest w nim na poziomie około 32°C. Na pływalni nie będzie obowiązku zakładania czepka kąpielowego. Przy basenach można znaleźć zabawki, koła ratunkowe i różnego typu gadżety do pływania, które zadowolą każdego początkującego pływaka.

źródło i zdjęcie: www.wroclaw.pl

logo footer