BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Plac zabaw w Niedźwiedzy już gotowy!

Gotowy jest już plac zabaw dla dzieci w Niedźwiedzy. Dzieci mają miejsce, gdzie mogą spędzać wolny czas. Zabawa i korzystanie z urządzeń doskonale wpływa na ich rozwój psychofizyczny. Wszystkie zamontowane w Niedźwiedzy urządzenia są bezpieczne i mają wymagane atesty.


Maluchy mają do swojej dyspozycji zestaw zabawowy, w skład którego wchodzą wieże, pomosty, tunele, zjeżdżalnie, sklepik z liczydłem, balustradę kółko-krzyżyk oraz zestaw sprawnościowy, zawierający sześć różnych elementów np. ścianę wspinaczkową czy drabinkę linową. Plac zabaw został również wyposażony w sklepik wraz z tablicą do rysowania.

Na ten rok zaplanowano także budowę placu zabaw w Maszkienicach. Już na początku sierpnia rozpoczną się prace przy budowie nowego placu zabaw w Maszkienicach. Obok tradycyjnego zestawu zabawowego, składającego się z wież, pomostów, zjeżdżalni, drabinek, ścianki zręcznościowej zamontowane zostaną: lokomotywa z tunelem, huśtawka wagowa, domek wspinaczkowy, karuzela talerzowa. Wokół placu zamontowane zostaną ławki oraz kosze na śmieci.

źródło i zdjęcie: www.gminadebno.pl

logo footer