BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Ruszyły prace związane z budową boisk sportowych w Kłobucku

Ruszyły prace związane z budową boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Władysława Sebyły w Kłobucku oraz prace dotyczące przebudowy boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kłobucku. Zakończenie inwestycji na obiektach zaplanowano pod koniec sierpnia 2016 r.


Zadanie inwestycyjne przy Szkole Podstawowej nr 1 obejmuje wykonanie boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej z polami gry do piłki ręcznej, koszykówki i siatkówki, bieżni do biegów płaskich z trzema torami oraz toru do skoku w dal z rozbiegiem, a także montaż piłkochwytów. Wykonane ponadto zostaną strefy komunikacyjne z kostki betonowej, boiska sportowe wyposażone zostaną w bramki, kosze i słupki do siatkówki łącznie z siatkami. Zrobione zostanie odwodnienie boiska wraz z drenażem oraz stref utwardzonych.

Zakres prac boiska szkolnego przy Szkole Podstawowej nr 2 obejmie przebudowę istniejącego boiska asfaltobetonowego na boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej wraz z odwodnieniem, montażem bramek do piłki ręcznej, koszy do piłki siatkowej i przenośnych słupków do siatkówki, budowę bieżni lekkoatletycznej, przebudowę skoczni do skoku w dal, wymianę piłkochwytów oraz montaż elementów małej architektury takich jak ławki wypoczynkowe.

źródło i zdjęcie: www.gminaklobuck.pl

logo footer