BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Trwa remont sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Słupcy

W Zespole Szkół Ekonomicznych w Słupcy trwa remont sali gimnastycznej, który przede wszystkim obejmuje wymianę podłogi, jak również malowanie ścian wewnętrznych oraz prace termoizolacyjne wokół budynku tejże sali.


8 lipca 2016 r. ukazał się długo wyczekiwany protokół pozytywnie zaopiniowanych wniosków o dofinansowanie zadań inwestycyjnych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Na 35. miejscu znalazł się wniosek Powiatu Słupeckiego właśnie na remont wspomnianej sali gimnastycznej. Powiat Słupecki otrzymał na ten cel, z Ministerstwa Sportu i Turystyki, dofinansowanie w wysokości 114 200,00 zł.

3 sierpnia, starosta Mariusz Roga oraz wicestarosta Szymon Grzywiński sprawdzali postęp prac inwestycyjnych. W sali gimnastycznej trwa obecnie kładzenie parkietu. W dalszym etapie nastąpi cyklinowanie i lakierowanie, jak również malowanie ścian, modernizacja naciągów do siatki oraz naprawa koszy.

Ponadto, z zaoszczędzonych środków własnych szkoły, w dolnej kondygnacji budynku, dawne pomieszczenie magazynowe zostanie zamienione na salę fitness. Dotychczasowa salka z urządzaniami siłowni była zbyt mała. W nowej sali młodzież będzie miała zdecydowanie więcej miejsca do ćwiczeń.

Po wakacjach młodzież ucząca się w ZSE Słupca będzie korzystała już z odnowionej sali gimnastycznej i nowej salki fitness.

źródło i zdjęcie: www.powiat-slupca.pl

logo footer