BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Zostanie wybudowane boisko piłkarskie w Białymstoku

Nowe boisko z trybuną, ogrodzeniem i oświetleniem zostanie wybudowane przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku. Miasto rozstrzygnęło przetarg na realizację tej inwestycji.


W ramach tego przedsięwzięcia na osiedlu Wysoki Stoczek powstanie nowe szkolne boisko z nawierzchnią ze sztucznej trawy. Będzie to miejsce przeznaczone do gry w piłkę nożną. Zostanie ono kompleksowo wyposażone m.in. w bramki oraz piłkochwyty. Zyska także nowe oświetlenie i monitoring.

Dbamy o to, aby uczniowie naszych szkół mogli korzystać z nowoczesnej infrastruktury sportowej, mówi zastępca prezydenta Białegostoku Adam Poliński. Coraz więcej miejskich placówek ma już nowe, albo zmodernizowane boiska. Teraz czas na Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych przy ulicy Antoniuk Fabryczny.

Przy zespole szkół powstanie boisko o wymiarach 37,50x64 m. Teren, na którym zostanie wybudowane to miejsce do sportowej aktywności, zostanie odwodniony. Wykonawca zadba o system kanalizacji deszczowej i wyposażenie obiektu w trybunę na 66 miejsc siedzących. Przy boisku zostanie ułożona kostka brukowa. Zostanie ono również ogrodzone.

Za realizację tej inwestycji odpowiedzialne będzie Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego HYDROS Sp. j. Tadeusz Kulesza, Adam Kulesza z Białegostoku. Oferta tej firmy została uznana za najkorzystniejszą w ogłoszonym przez Miasto przetargu. Koszt realizacji tego przedsięwzięcia to ok. 936 tys. zł. Inwestycja powinna zostać zrealizowana w ciągu stu dni od dnia podpisania umowy.

źródło i zdjęcie: www.bialystok.pl/

logo footer