BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Nowa nawierzchnia w sali gimnastycznej w Pszennie

We wrześniu została wymieniona nawierzchnia sali gimnastycznej w Pszennie. Koszt remontu wyniósł 69,9 tys. zł. i obejmował wymianę podłogi sportowej na pow. 350,9 m2.


Szkoła podstawowa, gimnazjum i przedszkole w Pszennie stanowi jedno z trzech centrów oświatowych w gminie Świdnica i jednocześnie największe pod względem liczby uczniów. Sala gimnastyczna, która od blisko 16 lat służy uczniom wymagała remontu nowej nawierzchni. W ciągu miesiąca dotychczasową nawierzchnię parkietową zastąpiono na wykładzinę tarketową w 2 kolorach.

Zalety nowego rozwiązania już docenili uczniowie, nauczyciele, a przede wszystkim personel dbający o czystość. Estetyka i jednorodność, wyjątkowa odporność na wgniecenia, łatwa pielęgnacja i redukcja zużycia wody i środków czyszczących, produkt przyjazny dla środowiska, zapewniający lepszą jakość powietrza w pomieszczeniu - to jedne z wielu atutów o których mówią użytkownicy. Łączny koszt zadania realizowany, przez firmę Arim Sport Michał Kozłowiecki z Jeleniej Góry wyniósł 69,9 tys. zł. i obejmował wymianę podłogi sportowej na pow. 350,9 m2.

źródło i zdjęcie: www.gmina.swidnica.pl

logo footer