BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Powstało "Podwórko NIVEA" w Gminie Lubiewo

Na 13 listopada 2016 roku planowane jest uroczyste otwarcie placu zabaw w gminie Lubiewo, wygranego w konkursie "Podwórko NIVEA".


"Podwórko Nivea" to projekt, w którym do wygrania były wyjątkowe - nowoczesne place zabaw. Powodzenie w tym konkursie zależało wyłącznie od zaangażowania i mobilizacji mieszkańców. Gmina Lubiewo przesłała zgłoszenie terenu przeznaczonego na plac zabaw do konkursu "Podwórko NIVEA".

Po dwumiesięcznym internetowym głosowaniu w dniach 02.05.2016-30.06.2016 lokalizacja w Lubiewie ul. Witoda 1 d znalazła się w gronie zwycięzców II tury konkursu "Podwórko NIVEA". Oficjalne wyniki ogłoszono 1 lipca 2016 roku. Zajęliśmy 25 miejsce na 972 zgłoszone lokalizacje z 289 357 głosami (do wygrania było 40 podwórek).

Wspólny wysiłek mieszkańców został nagrodzony. "Podwórko" nawiązujące charakterem do lat 80., gdy królowały gra w klasy, gumę, wielogodzinne ćwiczenia na trzepaku, już powstaje w Lubiewie. Prace budowlane poprzedzone uzyskaniem niezbędnej dokumentacji, ruszyły 10 października. Wykonawcą placu jest firma NOVUM Wyposażenie placów Zabaw.

Nie od razu będzie można z placu korzystać, z uwagi na położoną naturalną trawę z rolki, która musi mieć swój czas na ukorzenienie się. Uroczyste otwarcie placu zabaw zorganizowane będzie 13 listopada br.

źródło i zdjęcie: lubiewo.pl

logo footer